Byliście tu:)

czwartek, 24 listopada 2011

Chwalę się:)

Dziś dostałam niespodziankę od BARDZO KOCHANEJ OSOBY. Janeczka, którą doskonale znacie, znów posłała swoje serce w świat i kawałek trafił do mnie. Jak to miło dostawać niespodzianki, szczególnie gdy się jest chorym, zmęczonym i świat jest do kitu, a pogoda wypina się na nas przebrzydłymi chmurami.
A co dostałam? Coś pięknego i miłego. Własnoręcznie zrobioną karteczkę z życzeniami imieninowymi i frywolitkowe kolczyki, które godzinę wcześniej podziwiałam na blogu Janeczki. TO się nazywa wyczucie czasu:) Janeczko, z całego serca DZIĘKUJĘ. Wiesz, jak uwielbiam Twoje frywolitki. Nawet nie jestem w stanie opisać, jak mi miło. Ciągle i niezmiennie wzrusza mnie życzliwość blogowych koleżanek.Post miał być robótkowy, ale niestety znów nie będzie. Z przyczyn rozmaitych. Za to pokażę Wam cukinie. Zielone. A przynajmniej tak obiecuje producent na pudełku. A w pudełku co? Może słabo widać? Cukinia zielona? Nie! Pan Kot we własnej osobie, czyli, jak to dzieci mówią: Psikus Fernando Łapciuś (poważnie tak ma na imię, ups! imiona). Najlepiej wypoczywa się w pudle o zakupach, czekającym przy piecu na spalenie.


Zajrzyjcie do zakładki Świat według Izy:) Wrzuciłam coś ładnego:)
I proszę koniecznie wziąć udział w Wyzwaniu u Kasi. Czas dobiega końca. Jury nie może mieć zbyt łatwo. PROSZĘ, przecież cały czas coś tworzycie, a może jest to "coś z niczego, lub nowe ze starego"? 
Dziękuję za wsparcie dobrym słowem i odwiedziny.

4 komentarze:

 1. Kartak śliczna ale kociak w pudle rewelacyjny!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to aby Ci nie było przykro to dołączyłam do klubu osób z deficytem totalnym czasu.
  Zechciej przyjąć również Najlepsze Życzenia:))))
  Prezenty śliczne.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Slicnzości, nie może dziś u Ciebie zabraknąc zyczeń, jako Twoje imienniczka składam najszczersze życzenia wielu wspaniałych chwil, dużo słoneczka na codzień, miłości i wielu cidnych prac które bedziemy miec przyjemnośc oglądac i podziwiać na blogu, buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny prezencik dostałaś :)
  Życzę Ci wszystkiego najlepszego w dniu imienin :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń