Byliście tu:)

środa, 14 marca 2012

Kolczyki i torebka

Wczoraj nie zdążyłam wrzucić.Tu najbardziej widać rzeczywiste kolory.
W niedzielę było to.
Niedzielny wieczór i wczorajszego kawałek, zmienił wykładzinę (to chyba jednak wykładzina), apaszkę z sh i skórzany pasek z sh (leżały sobie i czekały na jakiś pomysł) w to:Nie za duża, nie za mała, z podszewką, na magnes, z kieszonką zewnętrzną.
Nie dam rady zrobić dobrych zdjęć. A na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj nawet nie jestem w stanie logicznie myśleć. Nie mogę przestać się dziwić jak można być tak podłym, żeby wyciągać rękę po cudzą własność. A właściwie nie cudzą - służącą wielu ludziom. Jedni się starają, chcą zrobić coś dobrego, nie dla  siebie - dla innych. A drudzy.... Szkoda gadać. Za bardzo się wszystkim przejmuję, ale nie umiem inaczej. 
Dobre, że można na chwilkę schować się w blogowym świecie wśród kochanych duszyczek, które zawsze zostawią dobre słowo. I tak oto jedna z tych duszyczek - Kokotek, obdarowała mnie wyróżnieniem. Dziękuję Ci, Kochana za każde Twoje słowo.
Nie gniewaj się, że nie dotrzymam warunków, ostatnio wyróżniałam 5 blogów, ale potem miałam wyrzuty sumienia, bo ja naprawdę podziwiam nie tylko 5 czy 10 z Was. Szalenie lubię Was wszystkie! Zaglądam zawsze. Częstujcie się.

11 komentarzy:

 1. No nie mogę! jestem pierwsza :) I powiem ,że jak zwykle warto było zaglądnąć, by zobaczyć co Twoje zdolne ręce dla nas przygotowały:) Fantastyczna torebka a kwiatowe aplikacje są wprost odlotowe!:)A sutasze -one czarują mnie za każdym razem:) Pozdrawiam Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Unos trabajos impresionantes!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolczyki są prześliczne... Oj, byle do jakiegoś weekendu, wolnego czy coś, to biorę w rękę sutaszowe sznureczki i kombinuję, bo nie wytrzymam ;)
  Torebka bardzo pomysłowa, super jest patrzeć, jak różne rzeczy dostają kolejne życie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze pięknie i pomysłowo

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolczyki cudne, a torebka i to z wykładziny - szok! Rewelacyjna!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolczyki super.Piękny kolor.Ale torebka również fantastyczna.Podziwiam Twoje tempo tworzenia.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowicie się rozwijasz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie sobie poczynasz, kolczyki i torebeczka, slicznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Super torebka. Materiały przepięknie się doczekały!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia bardzo ładne, jakieś jasniejsze niż zwykle?....

  Kolczyki rewelka, a torba genialna!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kolczyki przepiękne, a torebka to kolejny dowód na to, że Ty kochana czarować potrafisz i z niczego cudeńka tworzysz :)

  OdpowiedzUsuń