Byliście tu:)

piątek, 11 stycznia 2013

TUSAL 2013 I i damulka

Zapisałam się na TUSAL 2013 u CyberJulki, więc pokazuję dziś pierwszą odsłonę tego, co się uzbierało w słoiczku. Jakoś dużo tego u mnie od czasu, gdy ozdobiłam słoik:) Czy mi nie zabraknie miejsca na szyciowe odpadki? A może będę musiała część jakoś twórczo wykorzystać? Zobaczymy.

Żeby nie było tak tylko słoiczkowo, na szybko powstała taka zawieszka z damulką. Czerwoniasta, a co:) Jakoś dziś czerwony za mną chodzi. Żeby było śmieszniej, zawieszka jest na bazie broszki, więc w sumie może być też broszką.

Jako, że właściwie mijają dwa lata, odkąd założyłam swoje konto na bloggerze, postanowiłam do rozdawajki dorzucić Mona Lisę - wylosuję dwie osoby, więc proszę się zapisywać - banerek z boku. Jak szaleć, to szaleć.
Dobrej nocy!

3 komentarze:

 1. Popodziwiałam niespodzianki.A teraz zachwycam się Damulką:) Jest urocza.
  Popatrz Kochana jak ten czas szybko upływa.To już nam mijają dwa latka:)
  Najlepsze życzenia z tej okazji zechciej przyjąć.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci dalszego owocnego tworzenia i blogowania :) Dama "na szybko" iście elegancka, a ta kokardka dodaje jej uroku :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie skomponowana dama, jedna z ładniejszych, jakie widziałam :) i nie chodzi mi tylko o kolor - po prostu wszystko tak świetnie pasuje, że chyba lepiej by nie mogło :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń