Byliście tu:)

czwartek, 6 września 2012

Zawieszki dwie

Już poleciały w świat, mam nadzieję, że się spodobały, zamawiająca chyba zadowolona.


 
Ostatnio miałam okazję "na żywo" spotkać Panią Ewę i pooglądać piękne przedmioty, które ozdabia decu i bardzo oryginalną biżuterię, niestety na blogu nie są pokazane wszystkie te biżutki, ale wierzcie mi - są wspaniałe i już umówiłyśmy się na małą wymianę. Takie są plusy imprez plenerowych:). A byłam tu. Dzieci miały mnóstwo atrakcji i wróciły bardzo zadowolone. Zresztą ja też, bo spotkałam sympatycznych ludzi. Tych, których znałam i tych, których nie znałam. Ja nie sprzedawałam, bo nie miałam aż takiego wyboru. Brakuje czasu na stworzenie oryginalnych rzeczy "do szuflady", a i jestem nieco zniechęcona, bo jak coś uszyję i wydaje mi się fajne, to każdy ogląda, podziwia, ale nie kupuje (patrz zakładka "Biżutki szukają...."). Dlatego w większości jednak realizuję konkretne zamówienia. Zwykle to jest tak, że zamawiająca określa kolor i wielkość, a reszta należy do mnie. Teraz pracuję nad większym projektem. Choć w sumie to trudno mówić o projekcie, bo zwykle nie projektuję, tylko biorę do ręki kamień, sznurki i igłę, a praca sama zaczyna przybierać kształty. Owszem, czasem jakiś projekt powstanie w głowie, czasem zdarza mi się nawet narysować. Sobie pogadałam, więc znikam, sama napiszę posta u Izy, bo biedna nie ma teraz kiedy, a super rzeczy powstały. Mamy dużo wspólnych planów, które mamy nadzieję zrealizować w weekend. 
Wiecie, że cieszę się, kiedy tu zaglądacie, a jeszcze bardziej, gdy zostawiacie choć jedno słówko. Ciekawe, kto napisze 2000 komentarz, a to już bardzo, bardzo niedługo:)
No i byłabym zapomniała o jednej bardzo ważnej rzeczy. Bardzo zdolna kobietka, czyli Kokotek we własnej osobie, obdarowała mnie wyróżnieniem. Dziękuję z całego serca!

Spełniam warunki, bo nie są bardzo skomplikowane, ale jak zwykle jest problem z nominowaniem, bo przecież wszystkie blogi, na które zaglądam, zasługują na wyróżnienie. 
A trzeba:
-umieścić nagrodę na swoim blogu z odniesieniem do osoby, która, Cię do niej nominowała.
-wytypować 5 blogów, które na nią zasługują, ale nie mają jeszcze 200 obserwatorów i powiadomić o tym.
Nominuję zatem:


Ciężko było, ale udało się... 
Miłego dnia!11 komentarzy:

 1. zawieszki są śliczne, każdy byłby zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zawieszki, zwłaszcza ta z kameą.
  Mnie też brakuje czasu... na wszystko. Nawet na napisanie komentarza :(.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cuda u Ciebie, śliczne prace. Gratuluje wróżenia w pełni zasłużone

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wyróżnienie :)
  Zawieszki świetne, szczególnie ta z kameą

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zawieszki!! W sutaszu podoba mi się właśnie to, że można stworzyć takie niepowtarzalne rzeczy.... Pozdrawiam gorąco!!

  OdpowiedzUsuń
 6. ŚLICZNOSCI!Szczególnie ta środkowa mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zawieszki :) Sama nie wiem,która najbardziej mi się podoba,trudny wybór :)
  Dzisiaj ubrałam ten komplecik,który robiłaś mi poprzednio i jednej znajomej bardzo się podobał :)
  Dzięki za wyróżnienie,a Tobie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kamea skradłą mi serducho ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczne zawieszki dziękuję za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń