Byliście tu:)

piątek, 7 września 2012

Zamówienie i coś dla mnie

Udało mi się zdążyć z realizacją zamówienia, co nie oznacza, że w ogóle nadążam, bo niestety nie. Mam pewne zobowiązania, niektóre można też traktować jako zamówienia i nie wiem kiedy przystąpię do ich realizacji, może weekend mi w tym pomoże, choć wielkich nadziei to nie mam, bo sprzątanie domu się kłania... 
Nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolona, bo jestem. Wyszło tak, jak chciała klientka. Czarny z ecru, bo nie jest to biel, choć może tak wygląda. Moją propozycją, która została z entuzjazmem przyjęta, było dodanie odrobinki srebra, żeby tak nie było mono. Poszalałam, ale spieszyłam się bardzo. Zamiast frywolitki miał być kręcony sznur, ale chyba zbyt obciążał naszyjnik. Teraz jest ok.
Kolczyki niezbyt wielkie, bo to naszyjnik występuje w roli głównej. Wyobrażam go sobie w zestawieniu ze spódnicą (czarna w grochy ecru lub odwrotnie) i gorsetem (czarny z lamówką ecru). Podobno będzie pasował idealnie, szkoda, że nie zobaczę.
Zgłaszam komplet na wyzwanie u Małopolanek. Choć Małopolanką z racji zamieszkania nie jestem, to lubię te kreatywne Dziewczyny:)

Jak skończyłam, to byłam tak zestresowana różnymi sprawami, że w ciągu kilkunastu minut z "gotowców", że tak powiem, stworzyłam dla siebie komplet. 
Baza bransoletki od Dotki z ostatniej wymianki. Frywolitki powstały jakiś czas temu do wykorzystania. Małe czerwone kwiatuszki miałam jeszcze z wymianki od Joie, tylko ten największy jest mój. Jeszcze czerwieni z fioletem nie nosiłam, a dziś, czemu nie? Jest inaczej.Dziękuję serdecznie za wspaniałe komentarze. Autorką 2000 komentarza jest Mebelina. Zajrzyjcie na jej blogi, bo warto!

7 komentarzy:

 1. Świetne, a naszyjnik imponujący!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kompleciki stworzyłaś. Frywolitki cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały naszyjnik, pełen zachwycających "zwrotów akcji". Cieszę się, że go zgłosiłaś na wyzwanie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny ten komplecik czarny z ecru!
  Naszyjnik wyszedł fantastyczny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny komplet... Zdolniacha :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudny komplet, a to coś dla Ciebie tez bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń