Byliście tu:)

wtorek, 13 sierpnia 2013

Jeszcze wakacyjne i ciut nowości

No, to już ostatnie z moich urlopowych biżutek.
Bransoletka z suwaczków w modnych kolorach - dziś znalazła właścicielkę. Zgłaszam ją na Pop-artowe wyzwanie w KK.A takich to jeszcze nie robiłam. Po prostu koronka oderwana od szlafroczka mamy :) bo mi się bardzo spodobała (nie, nie byłam brutalna - mama chętnie sama ją odpruła, znając mojego świra), kawałek eko-skórki ze starego paska i koraliki z jakiejś wymianki. Całkiem letnio i radośnie.

A teraz praca zrobiona z myślą o wyzwaniu u Majaleny - wykorzystałam bursztyny przywiezione przez mojego Adasia znad morza. Był tam pierwszy raz, więc bransoletka jest taką pamiątką z wakacji. Kolorki też mają kojarzyć się z morzem, niebem i piaskiem.


No i najświeższe twory:
zawieszka, która miała być jednym z kolczyków na zamówienie koleżanki, ale podczas pracy stwierdziłam, że za duży będzie i stał się zawieszką.


Kolczyki zaś zrobiłam od początku. Koleżanka zadowolona, ja też. Tył jest podklejony kawałkiem starego paska w pasującym odcieniu.


Na dziś dość, czuję, że jutro napiszę, bo mam już co najmniej jeden powód. Spadam robić ciasto. Dziękuję pięknie za komentarze!


5 komentarzy:

 1. Najbardziej lubię w Twoich pracach niesamowitą pomysłowość. Nigdy bym na to nie wpadła, że z kawałka koronki i kliku koralików można zrobić taka uroczą bransoletkę.
  Niebieski komplet śliczny!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł na bursztynki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne prace.. i pomysłowe te bursztynki. Życzę powodzenia w wyzwaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też uwielbiam zamki! Kto by pomyślał, że narzędzie do zamykania kurtki/swetra może być takie pomocne. negatryfffka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo mii się podoba ta z zamka, i super kolorki!

  OdpowiedzUsuń