Byliście tu:)

czwartek, 8 grudnia 2011

Mała odsłona

tego, co ostatnio powstaje w niesłychanie szybkim tempie. Tak naprawdę zastanawiam się co pokazać, bo biorę udział w wymiankach i jeszcze nie wiem, co pojedzie. Jednej rzeczy jestem pewna, dlatego nie pokazuję. A może coś jeszcze innego wymyślę? Ostatnio tak mam, że biorę kawałek sznurka, żeby go przełożyć w inne miejsce, a tymczasem zostaje już w ręku i powstaje z marszu jakiś biżutek:) Niedługo będę nieprzytomna z niewyspania, bo już kolejny dzień z rzędu szyję w nocy, a rano trzeba wstać.
Ok, dziś kilka rzeczy z wielu:)
Naszyjnik właśnie z "marszu". Wykorzystałam kolczyk z "butiku". Jeden, bo drugi został podobno skradziony. JA kupiłam właśnie tego, trochę go rozmontowałam, dodałam szydełkowy element ze sznurka gorsetowego, różyczkę, parę koralików i voila:) Jest naprawdę ładny:) Oświetlenie i kombinowanie nic nie dało - najlepsze fotki wychodzą za dnia. I to nie pochmurnego. A o taki trudno. Robiłam o północy.

Klipsy na zamówienie. Moje pierwsze. Ze ślicznymi, błękitnymi szkiełkami od Modrak. Są eleganckie, tak myślę:)

I zamówione przez ciocię cukierkowe pierścionki dla Młodych Dam:)


A reszta - w miarę upływu czasu.

Dostałam jakiś czas temu wyróżnienie od Kasi. Kasieńko, dziękuję z całego serca (ciągle nie przestaję się dziwić, że to kolejne wyróżnienie i jest mi tym bardziej miło) i wyróżnienie przekazuję, jak zawsze niezgodnie z zasadami, wszystkim blogowym Koleżankom, bo w to, co robią, wkładają wiele czasu, wysiłku i swoich zdolności, a ja mogę podziwiać Ich dzieła:) Proszę się częstować. Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Naszyjnik ładny.Ale mnie zauroczyły te klipsy.Są śliczne:)))
  Gratuluję wyróżnienia i pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne rzeczy porobiłaś!

  OdpowiedzUsuń
 3. Młode Damy na pewno będą zadowolone, śliczne pierścionki!!! Przypadły mi również do gustu klipsy, fantastyczne! Gratuluję wyróżnienia! Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne pierścionki, a klipsy faktycznie bardzo eleganckie

  OdpowiedzUsuń
 5. Cuda Cuda tworzysz Katarzynko, dodam tylko ze bardzo miło się ogląda Twoje wytworki

  OdpowiedzUsuń
 6. Samę piękne rzeczy :) Można pozazdrościć ich właścicielkom :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. No i z tego zachwytu się przejęzyczyłam :)))

  OdpowiedzUsuń