Byliście tu:)

wtorek, 30 sierpnia 2016

Babie lato

Przygotowując dłuższy post zdecydowałam, że jednak zrobię mały przerywnik, bo nie mogłam przejść obojętnie obok wyzwania w Szufladzie pt. Babie lato.
Początkowo zamierzałam zrobić kolczyki wyłącznie ze srebrnej niteczki i wykończyć je łezką, żeby wyglądała jak kropelka rosy na pajęczynie, ale doczytałam, że należy użyć przynajmniej dwóch kolorów z podanej palety. Mam kordonek, który doskonale wpisuje się w tę paletę i znakomicie pasuje do wyzwania. 
Nie przewidziałam jednego: kolczykom nie służy letnie jeszcze słoneczko i na pajęczynie w ogródku nie chciały się ładnie sfotografować. Cóż, wyszło jak wyszło :) Chyba nie umiem wybrać najlepszych zdjęć.


Oczywiście banerek wyzwaniowy, ale nie mówię "koniec", ponieważ można zgłosić więcej prac, a ten kordonek mnie woła :) Zobaczymy.I jeszcze letni akcent :) 


Dziękuję za odwiedziny. Dłuższy post jest w trakcie przygotowania, jak zawsze będzie hurtem, nie tylko biżutki :)

5 komentarzy:

 1. Ależ piękne te kolczyki! Bardzo ładne kolorki mają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie z pajęczyną...zjawiskowe :)
  I kolczyki takie delikatne...
  Pozdrawiam, czekam na tasiemca! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolczyki są przepiękne, niby spore, a nadal delikatne, dobrze, że pokazałaś je w kilku ujęciach, każdy wybierze dla siebie co zechce i w każdym można dostrzec coś nowego , jednym słowem pięknie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulotne Babie Lato. Życzę powodzenia w wyzwaniu Szuflady.

  OdpowiedzUsuń